Dzień otwarty AGH

Co roku w kwietniu Akademia Górniczo-Hutnicza organizuje Dzień Otwarty skierowany dla maturzystów i osób zainteresowanych podjęciem studiów na AGH. Studenci Inżynierii Akustycznej bardzo aktywnie przygotowują trasę dla zwiedzających, prezentując najważniejsze osiągnięcia i doświadczenia związane ze studiowaniem akustyki.  Mimo niewielkich zmian organizacyjnych, ogólny plan wycieczki po laboratoriach akustyki jest niezmienny:

• Laboratorium elektroakustyki i diagnostyki wibroakustycznej
  • Zespół sprzężonych komór pogłosowych
  • Zjawisko rezonansu, fale stojące w pomieszczeniach
  • Tuba Rubensa
  • Studio nagrań w budynku D-1
  • Laboratorium auralizacji
  • Laboratorium Akustyki Technicznej
  • Komora pogłosowa
  • Komora bezechowa

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Dnia Otwartego AGH 2017, a także do relacji video z przykładowej wycieczki przygotowanej przez kanał ProperSound:

Aktualne informacje na temat Dnia Otwartego zawsze można znaleźć na stronie uczelni, a także na facebooku na stronie „AGH dla szkół”: