KN Akustyki Architektonicznej

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, dlaczego zadania do słuchania kiepsko brzmią w salach lekcyjnych? Co sprawia, że w jednych pomieszczeniach koncerty brzmią fantastycznie, a w innych wszystko brzmi źle? Wytłaczanki w salce prób nie sprawdziły się? A może po prostu interesują Cię parametry sprzętu audio, bądź samo słowo „akustyka” brzmi magicznie i wywołuje dreszczyk ciekawości?
Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś/aś tak, to wspaniale, dołącz do nas, a my z chęcią pomożemy Ci rozwinąć Twoje zainteresowania. Jeśli jednak nie znalazło się takowe pytanie, to również zapraszamy, a przekonasz się, że pod pojęciem akustyka każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jesteśmy Kołem Naukowym działającym od 2005r. przy Laboratorium Akustyki Technicznej. W swoich pracach, oprócz rozwijania naszych pasji i zainteresowań, staramy się mieć swój niewielki wkład w działalność Laboratorium. Wykorzystując granty uczelniane, organizujemy wszelkiego rodzaju wyjazdy w celach pomiarowych. Bierzemy też udział w innych wydarzeniach naukowych takich jak konferencje, Festiwal Nauki czy Dni Otwarte AGH. Nie zapominamy oczywiście, o integracji wewnątrz Koła :).

Jeśli jesteś zainteresowany/na dołączeniem w nasze szeregi, zapraszamy!

Kontakt:
http://www.kn-wibro.agh.edu.pl/
www.facebook.com/kn.wibro
kn-wibro@student.agh.edu.pl
paw. D-1, Laboratorium 1E

Opiekun – dr hab. Inż. Tadeusz Kamisiński
Przewodniczący – Bartłomiej Kukulski
Zastępca – Szymon Dudziński oraz Emilia Czyżewska