KN Akustyki Architektonicznej

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, dlaczego zadania do słuchania kiepsko brzmią w salach lekcyjnych? Co sprawia, że w jednych pomieszczeniach koncerty brzmią fantastycznie, a w innych wszystko brzmi źle? Wytłoczki po jajkach w salce prób nie sprawdziły się? A może po prostu interesują Cię parametry sprzętu audio, bądź samo słowo „akustyka” brzmi magicznie i wywołuje dreszczyk ciekawości?
Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś/aś tak, to wspaniale, dołącz do nas, a my z chęcią pomożemy Ci rozwinąć Twoje zainteresowania. Jeśli jednak nie znalazło się takowe pytanie, to również zapraszamy, a przekonasz się, że pod pojęciem akustyka każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jesteśmy Kołem Naukowym działającym od 2005r. przy Laboratorium Akustyki Technicznej. W swoich pracach, oprócz rozwijania naszych pasji i zainteresowań, staramy się mieć swój niewielki wkład w działalność Laboratorium. Wykorzystując granty uczelniane, organizujemy wszelkiego rodzaju wyjazdy w celach pomiarowych. Bierzemy też udział w innych wydarzeniach naukowych takich jak konferencje, Festiwal Nauki czy Dni Otwarte AGH. Zorganizowaliśmy dwie edycje Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Akustyków OSKA. Nie zapominamy oczywiście, o integracji wewnątrz Koła :). Zapraszamy do odwiedzenia strony Koła po więcej informacji i szczegółowe tematy naszych projektów.

Jeśli jesteś zainteresowany/na dołączeniem w nasze szeregi, zapraszamy!

Kontakt:
http://www.knaa.agh.edu.pl/
https://www.facebook.com/KNAA.AGH/
knaa@student.agh.edu.pl
paw. D-1, Laboratorium 1E

Opiekun – dr inż. Adam Pilch, apilch@agh.edu.pl
Przewodniczący – Adam Szwajcowski, adamszwajcowski@gmail.com
Zastępcy – Kamil Piotrowski i Magdalena Matys