Studenci Koła Naukowego Akustyki Architektonicznej laureatami konkursu MNiSW pt. Najlepsi z Najepszych 2.0

Najlepsi z Najlepszych 2.0 to konkurs organizowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego,  finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W tegorocznej edycji programu aż siedem zespołów z AGH uzyskało dofinansowanie, w tym również zespól Koła Naukowego Akustyki Architektonicznej, złożony ze studentów Inżynierii Akustycznej IV roku. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na udział zespołu projektowego w konferencjach międzynarodowych, dokończenie badań zgłoszonych jako zadania projektu, a także na zakup materiałów reklamowych na potrzeby promocji kierunku i uczelni za granicą.

Tytuł projektu: „Wzmocnienie potencjału naukowego studentów Koła Naukowego Akustyki Architektonicznej poprzez udział w konkursach i konferencjach międzynarodowych”, kwota dofinansowania: 194 011,13 zł

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych pracach!