Student Inżynierii akustycznej członkiem zarządu AES SDA oraz laureatem złotej nagrody w konkursie projektów studenckich

Na konferencji 144th Audio Engineering Society Convention w Mediolanie odbyły się wybory nowego członka zarządu AES Student Delegate Assembly – studenckiej części Audio Engineering Society liczącej ponad 6000 osób. Uprzejmie informujemy, że został nim student Inżynierii akustycznej, inż. Bartłomiej Chojnacki – obejmie stanowisko Vice-Chair for Europe and International na dwuletnią kadencję.

Inż. Bartłomiej Chojnacki został również wyróżniony uzyskując GOLD AWARD w konkursie Student Design Competition za projekt pt. „Room sound field scanner – engineering method for acoustic fault detection”, będący jednym z etapów pracy magisterskiej studenta, realizowanej pod opieką dr. inż. Adama Pilcha z Laboratorium Akustyki Technicznej.