Studenci Inżynierii akustycznej ponownie laureatami konkursu MNiSW pt. Najlepsi z Najepszych 3.0

Na początku sierpnia rozstrzygnięto wyniki postępowania ofertowego w ramach programu finansowania wyjazdów studentów na konkursy i konferencje zagraniczne. Z dumą informujemy, że ponownie wniosek zespołu studentów IA znalazł na liście zatwierdzonych do finansowania. Projekt pt. „Udział wybitnych studentów Inżynierii Akustycznej AGH w międzynarodowych konkursach i konferencjach o charakterze interdyscyplinarnym”  uzyskał dofinansowanie w kwocie 187 322,06 zł, w ramach zgłoszonych konferencji studenci pojadą między innymi do USA, Irlandii, Indii oraz Niemiec. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej pracy.