Nagroda za najlepszy plakat dla studentów IA na konferencji INTERNOISE2018 w Chicago

Praca studentów Inżynierii akustycznej z Koła Naukowego Akustyki Architektonicznej została nagrodzona główną nagrodą w konkursie na najlepszy referat plakatowy konferencji INTERNOISE2018, organizowanej przez International Institute of Noise Control (I-INCE) w Chicago w dniach 26-29 sierpnia 2018. Tytuł nagrodzonej pracy to Noise generated during the passage through the bridge expansion joints in Cracow – case study , autorzy to Bartłomiej Chojnacki (5 rok), Magdalena Matys (4 rok), Kamil Piotrowski (4 rok), a opiekunem naukowym pracy był doktorant Katedry Mechaniki i Wibroakustyki Bartłomiej Kukulski.

Wyjazdu studentów do Chicago został sfinansowany ze środków grantu przyznanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. „Najlepsi z Najlepszych 2.0”, opiekunem grantu jest dr inż. Adam Pilch z Laboratorium Akustyki Technicznej.